KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177385
nr 1417 7385
Dirk Larsen
(f. 1951), Danmark
Oljemålning, "Day care at the bond warehouse". Signerad, daterad -99pannå, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Dirk Larsen, dansk konstnär född 1951.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:26:20
2.000 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr